Hľadať
CZ SK PL EN HU
HRANY A LEPIDLÁ/Lepidlá a tmely

LEPIDLÁ A TMELY

V našej štandardnej ponuke je široká škála lepidiel, tmelov a ostatných pomocných prostriedkov pre úpravu nábytkových plôch, pre lepenie a tmelenie v interiéri a exteriéri. Široká ponuka disperzných lepidiel pre lepenie s odolnosťou proti vode (stupeň D2 až D4), polyuretánové lepidlá, kontaktné lepidlá i tavné lepidlá do olepovacích strojov. Pre dokončovacie práce sú k dispozícii akrylové tmely a silikóny.

Špecialisti ocenia ponuku polyuretánových (PU) pien s nízkou aj vysokou rozťažnou schopnosťou. V neposlednom rade riešime aj záťažové uchytenie hmoždín pomocou systému chemickej kotvy, alebo vysokonosné kontaktne lepené spoje. Ponúkame aj pre drevené masívne materiály tmely vytvrdzované s možnosťou brúsenia


Den Braven - montážne lepidláden braven, lepidla, tmely

MAMUT glue (high tack)

Pre mimoriadne odolné lepené spoje s maximálnou počiatočnou pevnosťou. Lepidlo prilepí aj ťažké predmety mamuťou silou k podkladu bez nutnej fixácie lepeného spoja. Pevnosť v ťahu po vytvrdnutí je až 22 kg/cm2. Nahrádza klince, skrutky a nity. Jedná sa o špeciálnu modifikáciu MS polymérov vytvárajúcu po zatvrdnutí pretierateľný, vysokopevný, elastický spoj. Nie je agresívny k podkladom, je ideálny pre lepenie zrkadiel.

Power kleber

Pre lepenie dreva, skla, kovu, keramiky, umelého a prírodného kameňa, betónu, sadrokartónu, kobercov (plsť, textil a pod.). Tlmí hluk a vibrácie, ľahko napeňuje a vyplňuje nerovnosti. Nie je agresívne k podkladom, odoláva bežným chemikáliám a poveternostným vplyvom. Rovnako je vhodné k lepeniu konštrukčných vodotesných spojov v interiéri a exteriéri (altánky, ploty, obloženie, člny, podlahy atď.). Lepenie lakovaných a nesavých povrchov nie je rovnako problém. Možné použiť aj k fixácii políc, dosiek, schodísk alebo parapetov.

Pre objednanie tovaru kliknite tu
Príval jarnej inšpirácie, to je nová Inšpirácia pre prácu a život, Jar 2017V hlavnej roli – kancelárie a moderné materiály!

KONTAKTUJTE NÁS

Centrálny príjem OBJEDNÁVOK KOVANIA Tel.: (+421) 0800 004 206
Fax.: (+421) 0800 004 207
E-mail: objednavky@demos-trade.com
© Copyright 2016 Démos trade, a. s. | Všetky práva vyhradené
K poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti používame cookies. Interakciou s webom s tým súhlasíte.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016